CZECH TOURISM TURISTICKÉ REGIONY TR 14 SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO TR 13 STŘEDNÍ MORAVA TR 12 JIŽNÍ MORAVA TR 11 VYSOČINA TR 10 VÝCHODNÍ ČECHY TR 09 ČESKÝ RÁJ TR 15 KRKONOŠE TR 08 ČESKÝ SEVER TR 07 SEVEROZÁPADNÍ ČECHY TR 06 ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ TR 05 PLZEŇSKO TR 04 ŠUMAVA TR 03 JIŽNÍ ČECHY TR 02 STŘEDNÍ ČECHY TR 01 PRAHA PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Fulltext
Čtvrtek 23.09.2021
  TOP 20  
  Databanka akcí
 
  KULTURNÍ, ZÁBAVNÍ A SPOTŘEBNÍ VYŽITÍ  
  Sportovní aktivity
Kultura
Zábava
Nákupy
 
  DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A MÍSTOPIS  
  Dopravní dostupnost
Místopis
Přírodní zajímavosti
 
  POZNÁVACÍ CESTOVNÍ RUCH  
  Technická pamětihodnost
Církevní památka
Archeologie
Kultura
Lidová architektura
Hrady a zámky
Městské zajímavosti
Židovské památky
Ostatní
 
  LÁZEŇSTVÍ A WELLNESS  
  Lázně
Wellness
 
  ORGANIZACE CESTOVNÍHO RUCHU  
  Organizace cestovního ruchu
 
  SPORT  
  Letectví
Zimní sporty
Vodní sporty
Cykloturistika
Pěší turistika
Ostatní
 
  UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, SERVIS NA CESTÁCH  
  Ubytování
Stravování
Gastronomie
Servis na cestách
Mapy
Web kamera
 
Království perníku

P-PINK: PODNIKÁTE či PLÁNUJETE PODNIKAT? Nabízíme pomocnou ruku

Proč s námi spolupracovat? Zde jsou nejčastější otázky, které jsou pokládány v souvislosti s Pardubickým podnikatelským inkubátorem a jeho službami. Organizace pracuje pro území celého Pardubického kraje. Aktivity jsou hrazeny z valné části Pardubickým krajem a městem Pardubice

Krátké představení, co jsme za firmu?
Jsme INKUBÁTOR, ale mimina nejsou naším zájmem. Celý název je Pardubický podnikatelský inkubátor, z.s., P-PINK. Sídlíme v Pardubicích a naším úkolem je pomáhat podnikatelům v kterékoli fázi jejich podnikání.

To znamená, že nepodnikatelé už nemusí číst dál?
Čtěte dál všichni. Třeba mezi čtenáři je několik zaměstnanců, které to v současné práci nebaví a chtěli by začít podnikat. Zajímavé to může být i pro šikovné studenty, kteří již v době studia chtějí začít pracovat „na svém“.

Co tedy nabízíte těm, kteří něco umí, chtěli by to zkusit uplatnit jako podnikání, ale neví jak na to?
Při této otázce mne napadá takový příklad: Nějaká žena dovede péct úžasné trubičky, všichni to chválí a ona neví, zda by se tím mohla uživit. A láká ji to. Tak podobným lidem nabízíme AKADEMII ZAČÍNAJÍCÍHO PODNIKÁNÍ.

To zní vznešeně, ovšem nevím, zda najde tato žena odvahu se přihlásit.
Odvahu může najít každý. Covid nám v tomto případě nahrává na smeč. Zájemce nemusí ani opustit svůj dům a může se vzdělávat. Jedná se o sérii online přednášek od zkušených lektorů z praxe. Pokud nebudou mít zájemci čas poslouchat přednášku „na živo“, tak si ji mohou vyslechnout ze záznamu.

Co když jsem váhavý střelec a nechci hned tolik času věnovat školením před začátkem podnikání, je i jiná možnost?
Ano, zájemce o podnikání může u nás v inkubátoru v Domě techniky, kde P-PINK sídlí, absolvovat pohovor o svém záměru. Dojde tak k odpovědi, zda je reálné začít nakládat se svým nápadem. Kontakt na nás: info@p-pink.cz

Co nabízíte již zavedeným podnikatelům?
Pro rok 2021 jsme připravili sérii odborných přednášek, „PODNIKÁNÍ od A do Z“. Přednášky budou probíhat online každé 3. úterý v měsíci napříč rokem 2021 vždy od 9:00 hodin. Témata například: podnikatelský plán, finance, komunikace, právo, marketing offline, pojištění, měkké dovednosti, obchod a marketing online.
Zájemci se mohou přihlásit na odkazu: https://docs.google.com/forms/d/1mtcT-umNP8ckiHyoVlbtAQAz6LDiIb43oX4wHDfbDc8 a my na jejich e-mail zašleme informace k probíhajícím akcím. (Odkaz viz. rovněž QR kód.) Odkazy na již proběhlé přednášky rovněž zájemcům rádi zašleme.

Máte pro existující podnikatele nějaký takzvaný „špíček“?
Ano, dva programy s názvem „odPINKni se“ a „PINKubační program“. Oba jsou určeny pro intenzivní, komplexní a dlouhodobější systematickou práci s konkrétním projektem, kde výsledkem je prosperující firma.

Informací je spousta, ale co když potřebuji s někým z P-PINK mluvit, zeptat se, než se přihlásím na jakýkoli webinář a podobně. Nebo když potřebuji něco jiného kolem podnikání?
Pokud potřebujete poradit, co je pro vás vhodné a jaká nabídka akcí běží, nebo hledáte kontakt na nás, tak sledujte naše stránky p-pink.cz a náš FB P-PINK Nabízíme i další služby jako například sdílené kanceláře, virtuální sídlo firmy atd.

Nic není zadarmo, kolik korun zájemci o služby P-PINK zaplatí?
P-PINK je organizace, která pracuje pro území celého kraje. Naše aktivity jsou hrazeny z valné části Pardubickým krajem a městem Pardubice. Oba partneři směřují k tomu, aby kraj vzkvétal i co se týče rozvoje podnikatelského prostředí. Většina našich služeb je zdarma. Některé služby jsou zpoplatněné, ovšem za velmi přívětivé ceny. Inkubátor poskytuje v místě svého sídla podnikatelům placené zázemí formou sdílených kanceláří (coworking). Dále má k dispozici pro jakoukoli organizaci jednorázový či opakovaný pronájem jednací místnosti a konferenční místnosti. Podnikatelským subjektům nabízíme také zřízení virtuálního sídla firmy na adrese P-PINK.

Mezi námi jsou i podnikatelé, kteří pomoc nepotřebují, ale rádi by své zkušenosti předávali dál, mohou se na vás obrátit?
Ano, stále hledáme další odborníky, mentory a zkušené podnikatele. Ty pak zapojujeme do našich aktivit a mohou tak předávat dál své získané zkušenosti.


Mr. Hana Štěpánová, projektová manažerka pro rozvij spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi na území Pardubického kraje

.
.
.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Region Kunětické hory
Zveřejněno 12.03.2021 v 08:51 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
1 PRAHA
2 STŘEDNÍ ČECHY - ZÁPAD
3 STŘEDNÍ ČECHY-JIHOVÝCHOD
4 STŘEDNÍ ČECHY - SV - POLABÍ
5 JIŽNÍ ČECHY
6 ŠUMAVA - VÝCHOD
7 CHODSKO
8 PLZEŇSKO
9 TACHOVSKO - STŘÍBRSKO
10 ZÁPADOČESKÝ LÁZEŇSKÝ TR
11 KRUŠNÉ HORY - ZÁPAD
12 KRUŠNÉ HORY
13 ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ-ŽATECKO
14 DĚČÍNSKO A LUŽICKÉ HORY
15 MÁCHŮV KRAJ
16 LUŽICKÉ HORY A JEŠTĚD
17 FRÝDLANTSKO
18 JIZERSKÉ HORY
19 ČESKÝ RÁJ
20 KRKONOŠE - ZÁPAD
21 KRKONOŠE - STŘED
22 KRKONOŠE - VÝCHOD
23 PODZVIČÍNSKO
24 KLADSKÉ POMEZÍ
25 HRADECKO
26 ORLICKÉ HORY A PODORLICKO
27 PARDUBICKO
28 CHRUDIMSKO - HLINECKO
29 SVITAVSKO
30 VYSOČINA
31 MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ
32 BRNO A OKOLÍ
33 PODYJÍ
34 LEDNICKO - VALTICKÝ AREÁL
35 SLOVÁCKO
36 STŘEDNÍ MORAVA - HANÁ
37 ZLÍNSKO
38 BESKYDY A VALAŠSKO
39 OBLAST OSTRAVSKO
40 OBLAST POODŘÍ
41 OPAVSKÉ SLEZSKO
42 TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO
43 OBLAST JESENÍKY