CZECH TOURISM TURISTICKÉ REGIONY TR 14  SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO TR 13  STŘEDNÍ MORAVA TR 12  JIŽNÍ MORAVA TR 11  VYSOČINA TR 10  VÝCHODNÍ ČECHY TR 09  ČESKÝ RÁJ TR 15  KRKONOŠE TR 08  ČESKÝ SEVER TR 07  SEVEROZÁPADNÍ ČECHY TR 06  ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ TR 05  PLZEŇSKO TR 04  ŠUMAVA TR 03  JIŽNÍ ČECHY TR 02  STŘEDNÍ ČECHY TR 01  PRAHA PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY
Fulltext
Úterý 10.12.2019
  TOP 20  
  Databanka akcí
 
  KULTURNÍ, ZÁBAVNÍ A SPOTŘEBNÍ VYŽITÍ  
  Sportovní aktivity
Kultura
Zábava
Nákupy
 
  DOPRAVNÍ DOSTUPNOST A MÍSTOPIS  
  Dopravní dostupnost
Místopis
Přírodní zajímavosti
 
  POZNÁVACÍ CESTOVNÍ RUCH  
  Technická pamětihodnost
Církevní památka
Archeologie
Kultura
Lidová architektura
Hrady a zámky
Městské zajímavosti
Židovské památky
Ostatní
 
  LÁZEŇSTVÍ A WELLNESS  
  Lázně
Wellness
 
  ORGANIZACE CESTOVNÍHO RUCHU  
  Organizace cestovního ruchu
 
  SPORT  
  Letectví
Zimní sporty
Vodní sporty
Cykloturistika
Pěší turistika
Ostatní
 
  UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, SERVIS NA CESTÁCH  
  Ubytování
Stravování
Gastronomie
Servis na cestách
Mapy
Web kamera
 

11. MFF PLZEŇ 2007

Program a profily účinkujících 11. MFF PLZEŇ 2007
logo

11. Mezinárodní folklorní festival PLZEŇ 2007
13. - 17. 6. 2007
proběhne pod patronací
hejtmana Plzeňského kraje Petra Zimmermanna
a
primátora města Plzně Pavla Rödla

Účinkují:
· JISKRA, Plzeň
· JISKRA 58, Plzeň
· JISKŘIČKA, Plzeň
· MALÝ METELÁČEK, Plzeň
· PLZEŇÁČEK, Plzeň
· LIDOVÁ MUZIKA Z CHRÁSTU
· LIDOVÁ MUZIKA Z TŘEMOŠNÉ
· LUKAVÁČEK, Dolní Lukavice
· ÚSMĚV, Horní Bříza
· MÁJEČEK, Nýřany
· ÚSLAVÁČEK, Starý Plzenec
· MRÁČEK, Mrákov
· JIRKOVÁK, Jirkov
· ROKYTIČKA, Rokycany
· BALDRIÁN, Pardubice
· RUSAVJAN, Rusava
· GYMNIK, Bratislava (Slovensko)
· BORICA-BÁLINT SÁNDOR, Szeged (Maďarsko)
· SPANDAN SANSKRUTIK TRUST, Ahmedabad (Indie)
· ANATOLIAN FOLK DANCE GROUP, Ískenderun (Turecko)

plzeňský soubor Jiskra
plzeňský soubor Jiskra
indický soubor Spandan, který bude letos nejvzdálenějším účastníkem
indický soubor Spandan, který bude letos nejvzdálenějším účastníkem

Doprovodný program:
· Dechová hudba 4. ZUŠ Chválenická ul. v Plzni
· Ochotnický divadelní spolek Tadeáš Guláš ze Lhoty
· Gili Romani, Chrást (romská a maďarská hudba)
· Hudební skupina Sekvence
· Vítězové regionálního kola ve zpěvu lidových písní "Zpěváček 2007"

Program 11. MFF Plzeň:

Profily účinkujících 11. MFF PLZEŇ 2007:

PROGRAM:

STŘEDA 13. 6. 2007
ČIŽICE
· Sportovní areál (v případě nepřízně počasí sál restaurace "U bizona"), od 19:00 hod - "Folklorní večer" (vystoupení souborů Lukaváček, Jiskra 58, Úsměv a Anatolian folk dance group z Turecka)


ČTVRTEK 14. 6. 2007
PLZEŇ
· 15. ZŠ Terezie Brzkové 33-35, 9:00 - 9:45 hod
Výchovný koncert zahraničního folkloru I. /zadáno/
· 2. ZŠ Schwarzova ul., 10:55 - 11:40 hod
Výchovný koncert zahraničního folkloru II. /zadáno/

VRČEŇ
· Scéna na návsi, od 19:00 hod - "Pod vrčeňskou lípou" - 4. Malé folklorní slavnosti (vystoupení souboru Jiskra a zahraničních hostů z Maďarska, Indie a Turecka)


PÁTEK 15. 6. 2007
PLZEŇ
· Domov důchodců sv. Jiří, Mohylová tř. 92, 16:00 hod - Maďarský soubor Borica-Bálint Sándor plzeňským seniorům /zadáno/

· Scéna U sv. Jiří, 19:00 - 19:30 hod - Vystoupení souboru BORICA-BÁLINT SÁNDOR ze Szegedu (Maďarsko) /v rámci Historického víkendu/

· Scéna "U Branky"
16:30 - 17:45 hod - "Čarodějnická pohádka" (Ochotnický divadelní spolek Tadeáš Guláš ze Lhoty, vedoucí a režie: Miriam Petrová)
18:15 - 19:00 hod - Dechová hudba 4. ZUŠ Chválenická ul. v Plzni (vedoucí: Stanislav Razák)
19:00 - 21:00 hod - "V dobrém jsme se v Plzni sešli..."
(přehlídka souborů 11. ročníku festivalu)
Účinkují: Jiskra 58 (Plzeň), Rusavjan (Rusava), Baldrián (Pardubice), Spandan (Indie), Gymnik (Slovensko), Borica-Bálint Sándor (Maďarsko), Anatolian folk dance groupe (Turecko)
Moderuje: Michaela Vondráčková

· SPŠD Karlovarská 99, 21:30 hod - Společenské setkání vedoucích
souborů a festivalových hostů /zadáno/


SOBOTA 16. 6. 2007
PLZEŇ
· Scéna "U Branky"
10:30 - 12:30 hod- "Kdyby byla Morava jako sú Čechy..."
(pořad věnovaný českým souborům a hostovi z moravského Valašska)
Účinkují: Jiskra 58 (Plzeň), Rokytička (Rokycany), Lidová muzika z Třemošné, Baldrián (Pardubice), Rusavjan (Rusava)
Moderuje: Jan Markup

· Scéna U sv. Jiří, 13:00 - 13:30 hod - Vystoupení souboru SPANDAN SANSKRUTIK TRUST z Ahmedabadu (Indie) /v rámci Historického víkendu/

· Scéna "U Branky"
14:00 - 14:45 hod - Koncert kapely GILI ROMANI (romská a maďarská hudba)
15:00 - 17:00 hod- "Plzeňská folklorní zastavení" - hlavní sobotní pořad
Účinkují: Rokytička (Rokycany), Jiskra (Plzeň), Jiskra 58 (Plzeň), Baldrián (Pardubice), Borica-Bálint Sándor (Maďarsko), Lidová muzika z Třemošné, Rusavjan (Rusava), Gymnik (Slovensko), Spandan (Indie)
Moderuje: Dalibor Bárta

· ZOO - prostor před Tropickým pavilonem, od 15:00 hod - "Folklorní odpoledne v ZOO" (Vystoupení dětských souborů Malý Meteláček, Jiskřička, Lidová muzika z Chrástu a Rokytička)

· Scéna U sv. Jiří, 16:00 - 16:30 hod - Vystoupení souboru ANATOLIAN FOLK DANCE GROUP z Ískenderunu (Turecko) /v rámci Historického víkendu/

· Český rozhlas Plzeň (Náměstí Míru 10), velké hudební studio, 19:00 - 20:30 hod - "Večerní muzikantské dostaveníčko" (veřejná rozhlasová nahrávka lidových muzik a zpěváků) /Vstup zdarma/
Účinkují: Gymnik (Slovensko), Jiskra (Plzeň), Spandan (Indie), Lidová muzika z Třemošné, Baldrián (Pardubice), Rusavjan (Rusava), Borica-Bálint Sándor ( Maďarsko), Anatolian folk dance group (Turecko)
Moderuje: Michaela Vondráčková

· Scéna "U Branky"
20:00 - 20:45 - Samostatný pořad souboru GYMNIK z Bratislavy (Slovensko)
/v režii Regionální obce Slováků Plzeň/
Moderuje: Pavol Višňovský

· SPŠD Karlovarská 99, od 22:00 hod - Společenské setkání všech účastníků festivalu /zadáno/


NEDĚLE 17. 6. 2007
PLZEŇ
· Radnice - Obřadní síň, od 9:00 hod - Oficiální přijetí souborů a hostů festivalu primátorem města Plzně /zadáno/

· Scéna "U Branky"
10:00 - 12:30 - "Nebudem pořád tak maličký..." - hlavní dětský pořad
Účinkují: Jiskřička (Plzeň), plzeňaček (Plzeň), Mráček (Mrákov), Malý Meteláček (Plzeň), Úslaváček (Starý Plzenec), Máječek (Nýřany), Lidová muzika z Chrástu, Jirkovák (Jirkov)
Během pořadu se představí vítězové regionálního kola soutěže "Zpěváček 2007"
Moderuje: Vojtěch Kouba

· Scéna U sv. Jiří, 11:00 - 11:30 hod - Vystoupení souboru GYMNIK ze Slovenska /v rámci Historického víkendu/

Dům kultury INWEST (Americká 49, Plzeň): 14:00 - 16:30 hod
GALAPROGRAM MFF PLZEŇ 2007
Účinkují folklorní soubory z České republiky, Slovenska, Maďarska, Indie a Turecka s tím nejlepším ze svého repertoáru !
(Během Galaprogramu budou slavnostně předány ceny vítězům dětské výtvarné soutěže "Z českých lidových tradic")
Moderuje: Michaela Vondráčková
Rezervace vstupenek (50,- / 25,- kč) na tel: 723/979 527

Doprovodný program festivalu:
- Výstava nejlepších prací dětské výtvarné soutěže "Z českých lidových tradic"
(4. 6. - 16. 6. - SVČDM, Pallova 19, Plzeň, 17. 6. - foyer KD Inwest)
- Staročeský jarmark a ukázky lidových řemesel (15. - 17. 6. - prostor před Brankou)
- Občerstvení s posezením (14. - 17. 6. - prostor před Brankou)
- Posezení s hudební skupinou Sekvence (14.6. - prostor před Brankou)
- Festivalové Špalíčky lidových písní - pořady vysílané na vlnách Českého rozhlasu Plzeň (30.5., 6.6. a 13.6., vždy 19:00 - 19:30 hod)

výstava

Ředitelka festivalu:
Mgr. Michaela Vondráčková

Organizační a programový výbor:
Vlasta Černá, Ing. Jan Čmelák, Petra Kibitzová, Ing. Jaromír Konrady, Ondřej Laštovka, Miroslav Škarda
Ing. Petr Weinfurt

Kontaktní adresa:
MFF PLZEŇ
Plzeňská folklorní scéna, o.s.
Květná 40
326 00 Plzeň
CZECH REPUBLIC (Europe)
tel.: +420/ 723 / 979527
e-mail: Michaela.Vondrackova@seznam.cz

www.mffplzen.eu

Michaela Vondráčková

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
Zveřejněno 29.05.2007 v 22:52 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
1 PRAHA
2 STŘEDNÍ ČECHY - ZÁPAD
3 STŘEDNÍ ČECHY-JIHOVÝCHOD
4 STŘEDNÍ ČECHY - SV - POLABÍ
5 JIŽNÍ ČECHY
6 ŠUMAVA - VÝCHOD
7 CHODSKO
8 PLZEŇSKO
9 TACHOVSKO - STŘÍBRSKO
10 ZÁPADOČESKÝ LÁZEŇSKÝ TR
11 KRUŠNÉ HORY - ZÁPAD
12 KRUŠNÉ HORY
13 ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ-ŽATECKO
14 DĚČÍNSKO A LUŽICKÉ HORY
15 MÁCHŮV KRAJ
16 LUŽICKÉ HORY A JEŠTĚD
17 FRÝDLANTSKO
18 JIZERSKÉ HORY
19 ČESKÝ RÁJ
20 KRKONOŠE - ZÁPAD
21 KRKONOŠE - STŘED
22 KRKONOŠE - VÝCHOD
23 PODZVIČÍNSKO
24 KLADSKÉ POMEZÍ
25 HRADECKO
26 ORLICKÉ HORY A PODORLICKO
27 PARDUBICKO
28 CHRUDIMSKO - HLINECKO
29 SVITAVSKO
30 VYSOČINA
31 MORAVSKÝ KRAS A OKOLÍ
32 BRNO A OKOLÍ
33 PODYJÍ
34 LEDNICKO - VALTICKÝ AREÁL
35 SLOVÁCKO
36 STŘEDNÍ MORAVA - HANÁ
37 ZLÍNSKO
38 BESKYDY A VALAŠSKO
39 OBLAST OSTRAVSKO
40 OBLAST POODŘÍ
41 OPAVSKÉ SLEZSKO
42 TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO
43 OBLAST JESENÍKY